The Maus (2017) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Maus (2017) HD

The Maus (2017) HD

Sep. 21, 2017 90 Min.
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Selma, një boshnjake dhe Aleks, një djalë gjerman, të dashuruar shkojnë në Bosnjë për të varrosur familjen e Selmës të masakruar në genocid. Por do ngecin në një pyll të Bosnjës ku i presin shumë rreziqe dhe djallëzi…

Titulli origjinalMaus
Vlerësimi TMDb4.3 8 votes