Cymbeline (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Cymbeline (2014) HD

Cymbeline (2014) HD

Kings Queens Soldiers Bikers WarSep. 03, 2014 (USA)97 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Ed Harris isCymbeline
Cymbeline
Penn Badgley isPosthumus
Posthumus
Bill Pullman isSicilius Leonatus
Sicilius Leonatus
Peter Gerety isDr. Cornelius
Dr. Cornelius

Permbledhje

Një histori e guximshme që flet për një luftë të ashpër ndërmjet policëve të korruptuar dhe një bande motoristash. Kryetari i bandës, një bos droge, vendos që të marrë masa drastike.

Titulli origjinalCymbeline
Vlerësimi IMDb3.8 2,894 votes
Vlerësimi TMDb3.6 32 votes