Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Deep Blue Sea (1999) HD

Deep Blue Sea (1999) HD

Bigger. Smarter. Faster. Meaner.Jul. 28, 1999 (USA)105 Min.R
Your rating: 9
7.6 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Renny Harlin
Director

Aktoret

Thomas Jane isCarter Blake
Carter Blake
Saffron Burrows isDr. Susan McCallister
Dr. Susan McCallister
LL Cool J isSherman '
Sherman '
Samuel L. Jackson isRussell Franklin
Russell Franklin
Stellan Skarsgård isJim Whitlock
Jim Whitlock
Jacqueline McKenzie isJanice Higgins
Janice Higgins
Aida Turturro isBrenda Kerns
Brenda Kerns
Cristos isBoat Captain
Boat Captain
Daniel Rey isHelicopter Pilot
Helicopter Pilot

Permbledhje

Gjatë një eksperimenti me peshkaqenët për sëmundjen e trurit, ata bëhen shumë të zgjuar dhe arrijnë të shpëtojnë.

Titulli origjinalDeep Blue Sea
Vlerësimi IMDb5.8 102,680 votes
Vlerësimi TMDb5.6 514 votes