Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Donner Pass (2011) HD

Donner Pass (2011) HD

Nov. 15, 2012 (USA)90 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Donner Pass ka një histori të njohur dhe makabre – në vendin ku George Donner dhe grupi i tij u izoluan në dimrin e 1846 dhe ishin të detyruar të shndroheshin në kanibalë për të mbijetuar nga uria. Por çfarë do të ndodhte nëse kjo nuk do të ishte vetëm një histori?

Titulli origjinalDonner Pass
Vlerësimi IMDb4.5 2,043 votes
Vlerësimi TMDb4.1 26 votes