Drag Me to Hell (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Drag Me to Hell (2009) HD

Drag Me to Hell (2009) HD

Christine Brown has a good job, a great boyfriend, and a bright future. But in three days, she's going to hell.Mar. 15, 2009 (USA)99 Min.PG-13
Your rating: 0
7.8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Raimi
Director

Aktoret

Alison Lohman isChristine Brown
Christine Brown
Justin Long isClay Dalton
Clay Dalton
Lorna Raver isMrs. Ganush
Mrs. Ganush
Dileep Rao isRham Jas
Rham Jas
David Paymer isMr. Jacks
Mr. Jacks
Adriana Barraza isShaun San Dena
Shaun San Dena
Chelcie Ross isLeonard Dalton
Leonard Dalton
Reggie Lee isStu Rubin
Stu Rubin
Molly Cheek isTrudy Dalton
Trudy Dalton
Bojana Novaković isIlenka Ganush
Ilenka Ganush

Permbledhje

Një oficere kredie nuk ndihmon një grua te vjeter  dhe e gjen veten në një mallkim të mbinatyrshëm. Ajo mundohet tëshpëtojë shpirtin e saj, kur forcat e errëta mundohen ta kalojnë atë në pikën e fundit të jetës.

Titulli origjinalDrag Me to Hell
Vlerësimi IMDb6.6 163,851 votes
Vlerësimi TMDb6.1 773 votes