Dredd (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Dredd (2012) HD

Dredd (2012) HD

Judgement is comingSep. 07, 2012 (UK, USA, India, South Africa)95 Min.R
Your rating: 0
5.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Pete Travis
Director

Aktoret

Permbledhje

Në një qytet të dhunshëm, futuristik, ku policia ka autoritetin për të vepruar si gjyqtar, juri dhe ekzekutues, një polic bashkon forcat me një praktikante për të rrëzua një bandë që merret me prodhimin dhe tregëtinë e drogës, SLO-Mo.

Titulli origjinalDredd
Vlerësimi IMDb7.1 212,885 votes
Vlerësimi TMDb6.6 1708 votes