Elite Squad The Enemy Within (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Elite Squad The Enemy Within (2010) HD

Elite Squad The Enemy Within (2010) HD

The masterminds of the organized crime in RioOct. 08, 2010 (Brazil)115 Min.UNRATED
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Wagner Moura isTenente-Coronel Nascimento
Tenente-Coronel Nascimento
Irandhir Santos isDiogo Fraga
Diogo Fraga
André Ramiro isAndré Matias
André Matias
Milhem Cortaz isTenente-Coronel Fábio
Tenente-Coronel Fábio
Seu Jorge isBeirada
Beirada
André Mattos isFortunato
Fortunato

Permbledhje

Pas një proteste në burg, ish-kapiteni Nascimento, tani një oficer i lartë i sigurimit në Rio de Janeiro, është e përfshir në një mos marrëveshje të përgjakshme politike që përfshin zyrtarët qeveritarë dhe grupet paramilitare.

Titulli origjinalTropa de Elite 2
Vlerësimi IMDb8.1 69,451 votes
Vlerësimi TMDb7.5 389 votes