Escobar: Paradise Lost (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Escobar: Paradise Lost (2014) HD

Escobar: Paradise Lost (2014) HD

Welcome to the familyOct. 11, 2014 (France, Spain, Belgium, Panama)120 Min.R
Your rating: 9
7.2 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Në Kolumbi, një sërfist i ri kanadez takon gruan e ëndrrave të tij dhe pastaj takon xhaxhain e saj, Pablo Eskobar.

Titulli origjinalEscobar: Paradise Lost
Vlerësimi IMDb6.6 15,913 votes
Vlerësimi TMDb6.1 213 votes