Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Exam (2009) HD

Exam (2009) HD

How far would you go to win the ultimate job?Jun. 19, 2009 101 Min.
Your rating: 0
9.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Tetë kandidatë për një punë shumë të lakmueshmë në një korporatë, mbyllen së bashku në një dhomë provimi, dhe i jepet një test final me vetëm një pyetje. Duket e thjeshtë, e në të njëjtën kohë e ngatërrueshme, dhe shpejt, tensionet fillojnë të shfaqen…

Titulli origjinalExam
Vlerësimi IMDb7.0 votes
Vlerësimi TMDb6.7 738 votes