Extraordinary Measures (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Extraordinary Measures (2010) HD

Extraordinary Measures (2010) HD

Don't hope for a miracle. Make one.Jan. 21, 2010 (USA)105 Min.R
Your rating: 1
8 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Vaughan
Director

Aktoret

Harrison Ford isDr. Robert Stonehill
Dr. Robert Stonehill
Brendan Fraser isJohn Crowley
John Crowley
Keri Russell isAileen Crowley
Aileen Crowley
Courtney B. Vance isMarcus Temple
Marcus Temple
Meredith Droeger isMegan Crowley
Megan Crowley
Diego Velazquez isPatrick Crowley
Patrick Crowley
Jared Harris isDocteur Kent Webber
Docteur Kent Webber
Patrick Bauchau isCEO Erich Loring
CEO Erich Loring
Alan Ruck isPete Sutphen
Pete Sutphen
David Clennon isDr. Renzler
Dr. Renzler

Permbledhje

Kjo dramë përqëndrohet në përpjekjet e John dhe Aileen Crowley për të gjetur një kurë për dy fëmijët e tyre që kanë një sëmundje të rrallë gjenetike.

Titulli origjinalExtraordinary Measures
Vlerësimi IMDb6.5 15,009 votes
Vlerësimi TMDb6 95 votes