Falcon Rising (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Falcon Rising (2014) HD

Falcon Rising (2014) HD

Sep. 05, 2014 (USA)103 Min.R
Your rating: 10
8.9 16 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Neal McDonough isManny Ridley
Manny Ridley
Lateef Crowder isCarlo Bororo
Carlo Bororo
Laila Ali isCindy Chapman
Cindy Chapman
Millie Ruperto isKatarina Da'
Katarina Da'
Robert Colón isPolice Officer
Police Officer

Permbledhje

Chapman ishte, një ish marine i ushtrisë, i cili jetonte në një lagje të varfër në Brazil, por kur motra e ti shkon në Favela si punonjëse sociale ajo ballafaqohet me disa kriminel të cilët sulmojnë atë për vdekje, ndërsa ky duhet të gjej autoret e krimit dhe të ndeshet me Yakuzën.

Titulli origjinalFalcon Rising
Vlerësimi IMDb5.8 5,390 votes
Vlerësimi TMDb5.5 63 votes