Fear Clinic (2014) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Fear Clinic (2014) HD

Fear Clinic (2014) HD

Oct. 31, 2014 (USA)95 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një doktor punon për të kuruar pacientët nga fobitë e tyre duke I future ata brenda shpikjes së tij që prodhon dhe kontrollon haluçinacione.

Titulli origjinalFear Clinic
Vlerësimi IMDb5.2 6,493 votes
Vlerësimi TMDb4 34 votes