Frozen Fever (2015) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Frozen Fever (2015) HD

Frozen Fever (2015) HD

Mar. 09, 2015 (USA)8 Min.G
Your rating: 10
10 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Chris Buck
Director

Aktoret

Kristen Bell isAnna (voice)
Anna (voice)
Idina Menzel isElsa (voice)
Elsa (voice)
Jonathan Groff isKristoff (voice)
Kristoff (voice)
Josh Gad isOlaf (voice)
Olaf (voice)
Chris Williams isOaken (voice)
Oaken (voice)
Paul Briggs isMarshmallow (voice)
Marshmallow (voice)

Permbledhje

Në ditëlindjen e Anës, Elsa dhe Kristofi vendosin t’ia bëjnë asaj festën më të mirë, por fuqitë e Elsës mund të vendosin më shumë se vetëm festën në rrezik.

Titulli origjinalFrozen Fever
Vlerësimi IMDb7.0 8,946 votes
Vlerësimi TMDb7 549 votes