Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Ghostbusters: Frozen Empire (2024)

Ghostbusters: Frozen Empire (2024)

Do t'ju dërgojë një ftohje në shtyllën kurrizore.Mar. 20, 2024 115 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Gil Kenan
Director

Aktoret

Mckenna Grace isPhoebe Spengler
Phoebe Spengler
Paul Rudd isGary Grooberson
Gary Grooberson
Carrie Coon isCallie Spengler
Callie Spengler
Finn Wolfhard isTrevor Spengler
Trevor Spengler
Dan Aykroyd isRay Stantz
Ray Stantz
Kumail Nanjiani isNadeem Razmaadi
Nadeem Razmaadi
Patton Oswalt isDr. Hubert Wartzki
Dr. Hubert Wartzki
Logan Kim isPodcast
Podcast

Permbledhje

Kur zbulimi i një objekti të lashtë lëshon një forcë të keqe, Ghostbusters të rinj dhe të vjetër duhet të bashkojnë forcat për të mbrojtur shtëpinë e tyre dhe për të shpëtuar botën nga një epokë e dytë akullnajash.

Titulli origjinalGhostbusters: Frozen Empire
Vlerësimi IMDb6.4 votes
Vlerësimi TMDb6.677 833 votes