Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Girls Trip (2017) HD

Girls Trip (2017) HD

Jul. 21, 2017 (USA)122 Min.R
Your rating: 9
8.3 10 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Regina Hall isRyan Pierce
Ryan Pierce
Queen Latifah isSasha Franklin
Sasha Franklin
Larenz Tate isJulian Stevens
Julian Stevens
Mike Colter isStewart Pierce
Stewart Pierce
Kate Walsh isElizabeth Davelli
Elizabeth Davelli
Tonea Stewart isAunt Marian
Aunt Marian

Permbledhje

Katër shoqe prej një jete takohen pas pesë vitesh në një festival vjetor në Nju Orlins. Të papriturat, rikthimet, shakatë, pijet, romancat dhe çmenduritë nuk kanë të sosur…

Titulli origjinalGirls Trip
Vlerësimi IMDb6.6 8,264 votes
Vlerësimi TMDb7 381 votes