Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
See You in Valhalla (2015) HD

See You in Valhalla (2015) HD

You don't get to choose your familyApr. 24, 2015 (USA)82 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sarah Hyland isJohana Burwood
Johana Burwood
Odeya Rush isAshley Burwood
Ashley Burwood
Jake McDorman isMagnus Burwood
Magnus Burwood
Michael Weston isDon Burwood
Don Burwood
Bret Harrison isBarry Burwood
Barry Burwood
Ryan Pinkston isPaparazzo
Paparazzo

Permbledhje

Pas vdekjes së çuditshme të vëllait të saj, Xhohana Burud duhet të kthehet në shtëpi pas katër vjetësh, të përballet me familjarët e saj të çuditshëm, me babain që nuk i ka folur dhe me të kaluarën e saj prekëse.

Titulli origjinalSee You In Valhalla
Vlerësimi IMDb5.4 1,623 votes
Vlerësimi TMDb5.4 30 votes