Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Gone Doggy Gone (2014) HD

Gone Doggy Gone (2014) HD

Apr. 04, 2014 (USA)89 Min.N/A
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Kasi Brown
Director

Aktoret

Kasi Brown isAbby Harmon
Abby Harmon
Brandon Walter isEliott Harmon
Eliott Harmon
Shaina Vorspan isJill Tozer
Jill Tozer

Permbledhje

Dadoja e tyre, Xhill, ua grabit qenin pasi merr vesh qe do shpërngulen në San Fransisko. Sapo e kishin pushuar nga puna, e braktisur nga ish i dashuri dy here dhe e lënë pas dore nga mamaja e saj, Xhill vendos të arratiset me miken e saj më të mire, qenin Litëlls (Lejla), por peripecitë nuk kanë të munguar.

Titulli origjinalGone Doggy Gone
Vlerësimi IMDb4.9 188 votes
Vlerësimi TMDb4.6 4 votes