Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) HD

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation (2018) HD

Jun. 30, 2018 97 Min.
Your rating: 10
9.1 30 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Adam Sandler isCount Dracula (voice)
Count Dracula (voice)
Andy Samberg isJonathan "
Jonathan "
Selena Gomez isMavis (voice)
Mavis (voice)
Kevin James isFrankenstein (voice)
Frankenstein (voice)
Steve Buscemi isWayne (voice)
Wayne (voice)
Keegan-Michael Key isMurray (voice)
Murray (voice)
Molly Shannon isWanda (voice)
Wanda (voice)
Fran Drescher isEunice (voice)
Eunice (voice)
Kathryn Hahn isEricka Van Helsing (voice)
Ericka Van Helsing (voice)

Permbledhje

Konti Drakula dhe kompania e tij marrin pjese ne nje lundrim ne det per perbindeshat qe e dashurojne detin. Por ata nuk e dine qe barka e tyre komandohet nga familja Van Helsing qe perbuz perbindeshat. Si do ta shpetoje familjen konti?

Titulli origjinalHotel Transylvania 3: Summer Vacation
Vlerësimi TMDb6.9 591 votes