Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Helios (2015) HD

Helios (2015) HD

Apr. 30, 2015 118 Min.
Your rating: 10
7.8 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Krimineli i kërkuar “Helios” dhe ndihmësi i tij vodhën një sasi të uraniumit dhe planifikojnë të prodhojnë armë të shkatërrimit në masë. Ata po planifikojnë të tregtojnë me një organizatë terroriste në Hong Kong. Kryeinspektori Lee Yinming dhe Inspektori Fan Kaming drejtojnë njësinë kundër përgjimit të Terrorizmit të Forcës Policore të Hong Kongut. Së bashku me një zyrtar të lartë kinez, një profesor fizike dhe dy ekspertë të armëve të Koresë së Jugut, ata shpresojnë të shpërndajnë një krizë të mjaftueshme për të shkatërruar botën.

Titulli origjinal赤道
Vlerësimi TMDb5.7 22 votes