Batman and Harley Quinn (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Batman and Harley Quinn (2017) HD

Batman and Harley Quinn (2017) HD

Gotham City's heroes need a super-villain to fight for justice.Aug. 14, 2017 (USA)74 Min.R
Your rating: 10
6.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Sam Liu
Director

Aktoret

Kevin Conroy isBatman / Bruce Wayne (voice)
Batman / Bruce Wayne (voice)
Melissa Rauch isHarley Quinn (voice)
Harley Quinn (voice)
Loren Lester isNightwing / Dick Grayson (voice)
Nightwing / Dick Grayson (voice)
Paget Brewster isPamela Isley / Poison Ivy (voice)
Pamela Isley / Poison Ivy (voice)
Kevin Michael Richardson isFloronic Man / Jason Woodrue (voice)
Floronic Man / Jason Woodrue (voice)
John DiMaggio isDr. Alec Holland / Swamp Thing (voice) / Sarge Steel (voice)
Dr. Alec Holland / Swamp Thing (voice) / Sarge Steel (voice)
Trevor Devall isBobby Liebowitz (voice)
Bobby Liebowitz (voice)
Eric Bauza isWesley (voice)
Wesley (voice)
Robin Atkin Downes isRhino (voice)
Rhino (voice)
Rob Paulsen isHarold Goldblum (voice)
Harold Goldblum (voice)

Permbledhje

Dredhka Helmuese në bashkëpunim me Xhezon Vudro kërkon të zhvilloje një virus që do i kthejë të gjithë gjallesat e Tokës në hibridë kafshë-bimë. Për ta ndalur atë, Batmeni dhe ndihmësi i tij Naituing i kërkojnë ndihmë shoqes së Dredhkës, Harli Kuinit.

Titulli origjinalBatman and Harley Quinn
Vlerësimi IMDb6.2 1,094 votes
Vlerësimi TMDb6.6 16 votes