Home Sweet Home (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Home Sweet Home (2013) HD

Home Sweet Home (2013) HD

Home Sweet HomeMay. 13, 2013 (Canada, France)80 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

David Morley
Director

Aktoret

Permbledhje

Me ndjenja te thyera, Gwen Stevens është e detyruar të kthehet në shtëpinë e braktisur te saj të fëmijërisë duke shpresuar për të marr perseri jetën e saj.Ndër reliket dhe kujtimet e së kaluarës së saj, ajo zbulon se dikush është duke jetuar në shtëpi dhe ata nuk duan të largohen. Në shkretëtirën e New Mexico,milje larg sigurisë, Gwen duhet të luftojë për të mbrojtur te vetmen gjë që ajo ka, Jeten e saj.

Titulli origjinalHome Sweet Home
Vlerësimi IMDb4.8 1,414 votes
Vlerësimi TMDb4.7 13 votes