Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Truth or Dare (2017) HD

Truth or Dare (2017) HD

Do the dare or the dare does you.Oct. 08, 2017 90 Min.
Your rating: 0
7.7 9 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Nick Simon
Director

Aktoret

Cassandra Scerbo isAlex Colshis
Alex Colshis
Brytni Sarpy isMaddie Sotarez
Maddie Sotarez
Mason Dye isTyler Pemhart
Tyler Pemhart
Alexxis Lemire isJessie Havnell
Jessie Havnell
Ricardo Hoyos isLuke Wyler
Luke Wyler
Luke Baines isCarter Boyle
Carter Boyle
Harvey Guillen isHolt Thorne
Holt Thorne
Heather Langenkamp isDonna Boone (Adult)
Donna Boone (Adult)
Taylor Lyons isDonna Boone (Young)
Donna Boone (Young)

Permbledhje

Tetë shokë universiteti i drejtohen “Shtëpia Fantazmash Me Qira” për festën e tyre të Hallouinit. Aty, ata luajnë lojë që thuhet se kanë shkaktuar vdekjen e shtatë adoleshentëve dekada më parë. Ajo që fillon si argëtim nga vodka, shpejt kthehet serioz kur guximet bëhen të rrezikshme dhe të vërtetat kërcënojnë ta heqin grupin veç e veç. Kur lojtarët përpiqen të refuzojnë detyrat gjithnjë e më sfiduese, ata përballen me pasoja vdekjeprurëse.

Titulli origjinalTruth or Dare
Vlerësimi TMDb5 14 votes