Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
If I Stay (2014) HD

If I Stay (2014) HD

Live for Love.Aug. 21, 2014 (USA)106 Min.PG-13
Your rating: 0
9.2 6 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Jeta ndryshon në mënyrë të menjëhershme për Mia Holl, pas një aksidenti me makinë që e vendos në koma. Gjatë një eksperience jashtë trupit, ajo duhet të vendosë nëse do të zgjohet dhe të jetojë jetën ndryshe nga çe kish imagjinuar, ose jo.

Titulli origjinalIf I Stay
Vlerësimi IMDb6.8 91,536 votes
Vlerësimi TMDb7.2 1061 votes