Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
In the Name of the King 2: Two Worlds

In the Name of the King 2: Two Worlds

Fight to the EndNov. 03, 2011 (Germany, Canada)96 Min.R
Your rating: 6
9.4 13 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Uwe Boll
Director

Aktoret

Permbledhje

Një ish-ushtar i Forcave Speciale shkon prapa në kohët mesjetare për të përmbushur një profeci të lashtë dhe përfundon deri në gjetjen e shpjegimit të tij ne përvojat e betejës se veta…

Titulli origjinalIn the Name of the King 2: Two Worlds
Vlerësimi IMDb3.1 3,933 votes
Vlerësimi TMDb4 38 votes