Casino Jack (2010) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Casino Jack (2010) HD

Casino Jack (2010) HD

Honor. Integrity. Principles. Everything is negotiable.Sep. 16, 2010 (Canada)108 Min.R
Your rating: 10
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Kevin Spacey isJack Abramoff
Jack Abramoff
Kelly Preston isPam Abramoff
Pam Abramoff
Rachelle Lefevre isEmily Miller
Emily Miller
Barry Pepper isMichael Scanlon
Michael Scanlon
Jon Lovitz isAdam Kidan
Adam Kidan
Eric Schweig isChief Poncho
Chief Poncho
Yannick Bisson isOscar Carillo
Oscar Carillo

Permbledhje

Një e shtënë e nxehtë lobisti nga Washington DC dhe i përkëdheluri i tij shkojnë poshtë si skemat e tyre të ndikimit që çojë në korrupsion dhe vrasje.

Titulli origjinalCasino Jack
Vlerësimi IMDb6.2 15,166 votes
Vlerësimi TMDb6 82 votes