Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Into the Woods (2014) HD

Into the Woods (2014) HD

Be careful what you wish for...Dec. 25, 2014 (USA, UK, Canada)125 Min.PG
Your rating: 0
8.8 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Rob Marshall
Director

Aktoret

Anna Kendrick isCinderella
Cinderella
Chris Pine isCinderella'
Cinderella'
Johnny Depp isBig Bad Wolf
Big Bad Wolf
Lilla Crawford isLittle Red Riding Hood
Little Red Riding Hood

Permbledhje

Një shtrigë i vë për detyrë një furrtari pa fëmijë dhe gruas së tij të marrin sende magjike nga përrallat klasike, për të prishur një mallkim që është vënë në pemën e tyre të familjes.

Titulli origjinalInto the Woods
Vlerësimi IMDb6.0 108,596 votes
Vlerësimi TMDb5.6 1344 votes