Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Underworld: Evolution (2006) HD

Underworld: Evolution (2006) HD

My God. Brother, what have you done?Jan. 12, 2006 (USA, Canada, Hungary)106 Min.R
Your rating: 0
9 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Len Wiseman
Director

Aktoret

Scott Speedman isMichael Corvin
Michael Corvin
Tony Curran isMarcus Corvinus
Marcus Corvinus
Derek Jacobi isAlexander Corvinus
Alexander Corvinus
Steven Mackintosh isAndreas Tanis
Andreas Tanis
Brian Steele isWilliam Corvinus
William Corvinus

Permbledhje

Luftëtarja vampire Selena dhe gjyshmë njeriu-ujk Michael vihen në kërkimin e të dhënave për të zbuluar historinë e racave të tyre dhe luftë në mes tyre.

Titulli origjinalUnderworld: Evolution
Vlerësimi IMDb6.8 165,525 votes
Vlerësimi TMDb6.4 1279 votes