Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
" frameborder="0" allowfullscreen>
Jackie Ryan (2014) HD

Jackie Ryan (2014) HD

Sometimes they stay. Sometimes they go.Sep. 01, 2014 (USA)90 Min.PG-13
Your rating: 0
8.3 4 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një endacak modern trenash që përpiqet të bëhet një muzikant i suksesshëm dhe një nënë beqare që lufton për kujdestarinë e së bijës, luftojnë rrethanat duke u bashkuar në një mardhënie që mund të ndryshojë jetët e njëri tjetrit përgjithmonë.

Titulli origjinalJackie & Ryan
Vlerësimi IMDb5.8 2,667 votes
Vlerësimi TMDb5.5 35 votes