Knight Rider (2008) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Knight Rider (2008) HD

Knight Rider (2008) HD

An Icon Reborn.Feb. 17, 2008 (USA)110 Min.TV-14
Your rating: 0
3.7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Steve Shill
Director

Aktoret

Justin Bruening isMike Traceur
Mike Traceur
Deanna Russo isSarah Graiman
Sarah Graiman
Bruce Davison isCharles Graiman
Charles Graiman
Greg Ellis isWelther
Welther
Chris Mulkey isSheriff Ramsey
Sheriff Ramsey

Permbledhje

Kur një grup i mercenarëve të pamëshirshëm vrasin një shkencëtar reclusive, krijimi i tij, një model i ri i Supermakines artificialisht inteligjente, arratiset dhe ikë për të gjetur vajzën e tij dhe rekruton një ish-ushtar për të penguar ata.

Titulli origjinalKnight Rider
Vlerësimi IMDb6.0 7307 votes
Vlerësimi TMDb5.6 5 votes