Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Legally Blondes (2009) HD

Legally Blondes (2009) HD

Apr. 28, 2009 (USA)86 Min.PG
Your rating: 10
10 4 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Milly Rosso isAnnie Woods
Annie Woods
Becky Rosso isIzzy Woods
Izzy Woods
Lisa Banes isHeadmistress Higgins
Headmistress Higgins

Permbledhje

Shpërngulen nga Anglia në Kaliforni, kushërinjet e reja të Elle Woods duhet të mbrojnë veten kur shkolla e tyre që sundon me forcë i kthehet vajzave dhe përpiqen për ti fajësuar ato për një krim.

Titulli origjinalLegally Blondes
Vlerësimi IMDb3.8 3,881 votes
Vlerësimi TMDb4.3 40 votes