After Life (2009) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
After Life (2009) HD

After Life (2009) HD

Life is the symptom. Death is the cure.Apr. 09, 2010 (USA)104 Min.R
Your rating: 10
8.8 8 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Liam Neeson isEliot Deacon
Eliot Deacon
Christina Ricci isAnna Taylor
Anna Taylor
Josh Charles isTom Peterson
Tom Peterson
Celia Weston isBeatrice Taylor
Beatrice Taylor
Shuler Hensley isVincent Miller
Vincent Miller
Anna Kuchma isRestaurant Patron
Restaurant Patron
Rosemary Murphy isSusan Whitehall
Susan Whitehall
Laurel Bryce isYoung Anna Taylor
Young Anna Taylor

Permbledhje

Një grua e re kapur në mes të jetës dhe vdekjes … dhe një drejtor funeralesh i cili duket të kenë dhuratën e tranzicionit të të vdekurit, por mund vetëm të jetë i përqendruar që ta varrosin të gjallë.

Titulli origjinalAfter.Life
Vlerësimi IMDb5.9 31,998 votes
Vlerësimi TMDb5.3 208 votes