Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Appearance (2018) HD

The Appearance (2018) HD

Thou shalt not suffer a witch to liveJun. 27, 2018 111 Min.
Your rating: 0
10 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Kurt Knight
Director

Aktoret

Permbledhje

Kur një murg gjendet i vdekur në një mënyrë të tmerrshme, Kisha dërgon Mateo Inkuizitorin, një burrë racional të shkencës, që të hetojë ‘shtrigën’ që akuzohet për krimin. Kur Mateo e gjen veten në anën e të akuzuarve kur dhe disa murgj të tjerë vdesin në mënyrë misterioze, ai duhet të mësojë se shkenca nuk mund të shpjegojë tmerret rreth tij, para se të manipulohet nga ligësia që ka pushtuar manastirin…

Titulli origjinalThe Appearance
Vlerësimi IMDb5.0 votes
Vlerësimi TMDb6.5 2 votes