Lost in Translation (2003) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Lost in Translation (2003) HD

Lost in Translation (2003) HD

Everyone wants to be found.Aug. 31, 2003 (USA, Japan)102 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një yll kinemaje i shuar dhe një vajzë e re e lënë pas dore krijojnë një lidhje të pamundur pasi njihen në Tokio.

Titulli origjinalLost in Translation
Vlerësimi IMDb7.8 335,373 votes
Vlerësimi TMDb7.3 1555 votes