Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
The Aftermath (2019) HD

The Aftermath (2019) HD

Mar. 01, 2019 108 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

James Kent
Director

Aktoret

Keira Knightley isRachael Morgan
Rachael Morgan
Jason Clarke isLewis Morgan
Lewis Morgan
Alexander Scheer isSiegfried Leitmann
Siegfried Leitmann
Frederick Preston isMichael Morgan
Michael Morgan
Joseph Arkley isCaptain Thompson
Captain Thompson
Kate Phillips isSusan Burnham
Susan Burnham
Tom Bell isCaptain Eliot
Captain Eliot

Permbledhje

Pas Luftës së Dytë Botërore, një kolonel britanik dhe gruaja e tij janë caktuar të jetojnë në Hamburg gjatë rindërtimit të pasluftës, por lindin tensione me gjermanin i cili zotëronte shtëpinë.

Titulli origjinalThe Aftermath
Vlerësimi IMDb6.3 votes
Vlerësimi TMDb6.3 210 votes