This Means War (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
This Means War (2012) HD

This Means War (2012) HD

It's SPY Against SPYFeb. 14, 2012 (USA)103 Min.PG-13
Your rating: 0
10 3 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

FDR dhe Tak janë operativë të fshehtë të CIA-së dhe shokë të ngushtë… derisa të dy bien në dashuri me Lorenën joshëse dhe seksi. Miqësia e tyre vihet në provë ndërsa zhvillojnë një betejë epike për dashurinë e saj, duke përdorur aftësitë e tyre të vëzhgimit dhe një sërë pajisjesh të teknologjisë së lartë. Le të fitojë spiuni më i mirë!

Titulli origjinalThis Means War
Vlerësimi IMDb6.3 153,595 votes
Vlerësimi TMDb5.9 1213 votes