Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Vigilante Diaries (2016) HD

Vigilante Diaries (2016) HD

Crime Never Stops. Neither Do They.Sep. 01, 2016 (USA)107 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Permbledhje

Një ekip agjentësh luftëtarë, të udhëhequr nga një anti-hero , i njohur vetëm si “Vigilante.” kanë disa misione të rëndësishme . Misioni i tyre është luftimi dhe hakmarrja e mafiozëve të pamëshirshme armen , në mega-pallate e Los Angeles dhe në vende të largëta si Iraku, Armenia, Rusia dhe Mbretëria e Bashkuar..

Titulli origjinalVigilante Diaries
Vlerësimi IMDb5.1 2,660 votes
Vlerësimi TMDb4.4 23 votes