Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) HD

Mission: Impossible – Ghost Protocol (2011) HD

No Plan. No Backup. No Choice.Dec. 07, 2011 (USA, United Arab Emirates, Czech Republic)133 Min.PG-13
Your rating: 10
8.7 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Brad Bird
Director

Aktoret

Tom Cruise isEthan Hunt
Ethan Hunt
Simon Pegg isBenji Dunn
Benji Dunn
Paula Patton isJane Carter
Jane Carter
Anil Kapoor isBrij Nath
Brij Nath
Josh Holloway isTrevor Hanaway
Trevor Hanaway
Ving Rhames isLuther Stickell
Luther Stickell
Ivan Shvedoff isLeonid Lisenker
Leonid Lisenker

Permbledhje

“Forca e Misioneve të Pamundura” mbyllet kur përfshihet në shpërthimin e Kremlinit, duke shkaktuar që Ethan Hunt dhe ekipi i tij të nisen në një mision të ri për pastrimin e emrit të organizatës së tyre.

Titulli origjinalMission: Impossible - Ghost Protocol
Vlerësimi IMDb7.4 380,680 votes
Vlerësimi TMDb6.7 3479 votes