Nightworld (2017) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Nightworld (2017) HD

Nightworld (2017) HD

May. 29, 2017 (USA)92 Min.TV-MA
Your rating: 0
8.5 2 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Kur ish-oficeri i LAPD Brett Anderson merr një punë si kreu i sigurisë në një ndërtesë të vjetër në Sofje, Bullgari, ai së shpejti fillon të përjetojë një sërë ngjarjesh të çuditshme dhe të tmerrshme. Menjëherë pas zbulimit të historisë së keqe të ndërtesës dhe hetimit të pronarëve të saj dhe punonjësve të tij në të kaluaren, Brett zbulon se një forcë keqdashëse eshte e vendosur thellë në brendesin e ndërtesës ,  ai do të bëjë gjithçka për t’i çliruar nga botën jonë.

Titulli origjinalNightworld
Vlerësimi IMDb4.3 331 votes
Vlerësimi TMDb7.8 4 votes