Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
No Country for Old Men (2007) HD

No Country for Old Men (2007) HD

There are no clean getaways.Nov. 08, 2007 (USA)122 Min.R
Your rating: 10
8.4 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Joel Coen
Director

Aktoret

Tommy Lee Jones isSheriff Ed Tom Bell
Sheriff Ed Tom Bell
Javier Bardem isAnton Chigurh
Anton Chigurh
Josh Brolin isLlewelyn Moss
Llewelyn Moss
Woody Harrelson isCarson Wells
Carson Wells
Kelly Macdonald isCarla Jean Moss
Carla Jean Moss
Tess Harper isLoretta Bell
Loretta Bell
Stephen Root isMan who hires Wells
Man who hires Wells
Rodger Boyce isEl Paso Sheriff
El Paso Sheriff

Permbledhje

Dhuna dhe sakatimi janë pasojat që vijnë pasi një gjuetar ndesh një marrëveshje droge të shkuar keq dhe më shumë se dy milion dollarë në kesh pranë Rio Grande.

Titulli origjinalNo Country for Old Men
Vlerësimi IMDb8.1 652,793 votes
Vlerësimi TMDb7.7 2307 votes