Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Overdrive (2017) HD

Overdrive (2017) HD

Jun. 29, 2017 (USA)93 Min.PG-13
Your rating: 10
9.1 12 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Një kriminel famëkeq detyron dy hajdutët më legjendarë të makinave të bëjnë një vjedhje tepër të rrezikshme për të fituar lirinë e tyre. Së bashku me dy vajzat, ekipi ka një javë kohë të realizojë grabitjen më të madhe ose rrezikojnë të humbasin gjithçka, përfshirë dhe jetën e tyre.

Titulli origjinalOverdrive
Vlerësimi IMDb5.3 2,123 votes
Vlerësimi TMDb6.2 70 votes