Pain & Gain (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Pain and Gain (2013) HD

Pain and Gain (2013) HD

Their American dream is bigger than yours.Apr. 18, 2013 (USA)130 Min.R
Your rating: 0
9.8 22 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Michael Bay
Director

Aktoret

Mark Wahlberg isDaniel Lugo
Daniel Lugo
Dwayne Johnson isPaul Doyle
Paul Doyle
Anthony Mackie isAdrian Doorbal
Adrian Doorbal
Tony Shalhoub isVictor Kershaw
Victor Kershaw
Ed Harris isEd DuBois
Ed DuBois
Rob Corddry isJohn Mese
John Mese
Bar Paly isSorina Luminita
Sorina Luminita
Rebel Wilson isRamona Eldridge
Ramona Eldridge
Ken Jeong isJohnny Wu
Johnny Wu
Michael Rispoli isFrank Griga
Frank Griga

Permbledhje

Bazuar në historinë e vërtetë të Deniëll Lugo (Mark Wahlberg) një badibilldër në Majemi i cili dëshiron të jetojë ëndrrën amerikane. Ai do të donte që të kishte paratë që njerëzit e tjerë kanë. Pra, bashkë me ndihmën e shokut të tij Dorbal (Adrian Anthony Mackie) dhe ish-të dënuarit, kristian Pol Dojëll (Dwayne Johnson) do të organizojnë rrëmbimin e Viktor Kërshau (Tony Shalhoub), rrëmbim që përfundon shumë keq. Ç’do të ndodhë më pas?

Titulli origjinalPain & Gain
Vlerësimi IMDb6.5 168,280 votes
Vlerësimi TMDb6.2 1365 votes