Us (2019) HD me Titra Shqip | Filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Us (2019) HD

Us (2019) HD

Watch yourselfMar. 14, 2019 116 Min.
Your rating: 10
8.6 7 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Jordan Peele
Director

Aktoret

Winston Duke isGabriel "
Gabriel "
Evan Alex isJason Wilson / Pluto
Jason Wilson / Pluto
Shahadi Wright Joseph isZora Wilson / Umbrae
Zora Wilson / Umbrae
Elisabeth Moss isKitty Tyler / Dahlia
Kitty Tyler / Dahlia
Tim Heidecker isJosh Tyler / Tex
Josh Tyler / Tex
Yahya Abdul-Mateen II isRussell Thomas / Weyland
Russell Thomas / Weyland
Anna Diop isRayne Thomas / Eartha
Rayne Thomas / Eartha
Cali Sheldon isBecca Tyler / Io
Becca Tyler / Io
Noelle Sheldon isLindsey Tyler / Nix
Lindsey Tyler / Nix

Permbledhje

Një çift dhe dy fëmijët e tyre luftojnë për mbijetesë kundër katër të huajve që duken si ata.

Titulli origjinalUs
Vlerësimi IMDb7.3 votes
Vlerësimi TMDb7 2986 votes