Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Paper Towns (2015) HD

Paper Towns (2015) HD

Get Lost. Get Found.Jun. 18, 2015 (USA)109 Min.PG-13
Your rating: 10
6.4 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Nat Wolff isQuentin Jacobsen
Quentin Jacobsen
Cara Delevingne isMargo Roth Spiegelman
Margo Roth Spiegelman
Halston Sage isLacey Pemberton
Lacey Pemberton
Austin Abrams isBen Starling
Ben Starling
Caitlin Carver isBecca Arrington
Becca Arrington
Hannah Alligood isYoung Margo
Young Margo
Cara Buono isConnie Jacobsen
Connie Jacobsen

Permbledhje

Pas një nate plot aventura e gjithë jeta e Kuentin ndryshon, Margo, zhduket, duke lënë pas gjurmë që Kuentin dhe miqtë e tij i ndjekin në udhëtimin e jetës.

Titulli origjinalPaper Towns
Vlerësimi IMDb6.4 71,099 votes
Vlerësimi TMDb6.2 1498 votes