Paranormal Activity 3 (2011) HD
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Paranormal Activity 3 (2011) HD

Paranormal Activity 3 (2011) HD

It Runs In The FamilyOct. 19, 2011 (USA)83 Min.R
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Ne vitin 1988 motrat e vogla Katie dhe Kristi behen miq me nje entitet te padukshem i cili banon ne shtepine e tyre

Titulli origjinalParanormal Activity 3
Vlerësimi IMDb5.8 79,277 votes
Vlerësimi TMDb5.9 532 votes