Parental Guidance (2012) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Parental Guidance (2012) HD

Parental Guidance (2012) HD

Here come the grandparents. There go the rules.Dec. 25, 2012 (USA)104 Min.PG
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Andy Fickman
Director

Aktoret

Billy Crystal isArtie Decker
Artie Decker
Bette Midler isDiane Decker
Diane Decker
Tom Everett Scott isPhil Simmons
Phil Simmons
Bailee Madison isHarper Simmons
Harper Simmons
Joshua Rush isTurner Simmons
Turner Simmons
Rhoda Griffis isDr. Schveer
Dr. Schveer

Permbledhje

Artie dhe Diana pajtohen që të kujdesen për tre fëmijët e mëdhenjë. Problemet fillojnë kur sjellja e fëmijëve të shekullit të 21 bie ndesh me metodat e vjetra të Artit dhe Dianës
.

Titulli origjinalParental Guidance
Vlerësimi IMDb6.1 21,895 votes
Vlerësimi TMDb5.7 193 votes