Plus (2013) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Plus (2013) HD

Plus (2013) HD

Everyone wants one.Sep. 20, 2013 (USA)95 Min.NOT RATED
Your rating: 0
1 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Suzanne Dengel isAllison (as Suzanne McCloskey)
Allison (as Suzanne McCloskey)
Ronald Ogden isMike (as Ron Ogden)
Mike (as Ron Ogden)
Bernard D. Jones isGreg (as Bernard Jones)
Greg (as Bernard Jones)

Permbledhje

Tre shokë Kolegji organizojne partin më të madh të vitit , por një fenomen misterioz e prishë naten e tyre dhe sfidon miqësite e tyre .

Titulli origjinal+1
Vlerësimi IMDb5.5 6,680 votes
Vlerësimi TMDb5.3 78 votes