Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sex and the City (2008) HD

Sex and the City (2008) HD

Get carried away.May. 12, 2008 (USA)145 Min.R
Your rating: 5
7.5 2 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Sarah Jessica Parker isCarrie Bradshaw
Carrie Bradshaw
Kim Cattrall isSamantha Jones
Samantha Jones
Cynthia Nixon isMiranda Hobbes
Miranda Hobbes
Kristin Davis isCharlotte York Goldenblatt
Charlotte York Goldenblatt
Chris Noth isMr. Big
Mr. Big
David Eigenberg isSteve Brady
Steve Brady
Evan Handler isHarry Goldenblatt
Harry Goldenblatt
Jason Lewis isSmith Jerrod
Smith Jerrod

Permbledhje

Një shkrimtare nga New York për seksin dhe dashurin më në fund është duke u martuar me Z. Big. Por tre të dashurat e saj më të mira duhet ta ngushëllojnë atë pasi njëra prej tyre pa dashje çon zotin Big që ta braktis atë.

Titulli origjinalSex and the City
Vlerësimi IMDb5.5 102,091 votes
Vlerësimi TMDb5.9 416 votes