Deep Impact (1998) HD me Titra Shqip | filmaon.tv
Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Deep Impact (1998) HD

Deep Impact (1998) HD

Heaven and Earth are about to collide.May. 08, 1998 (USA)120 Min.PG-13
Your rating: 10
7 3 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Mimi Leder
Director

Aktoret

Robert Duvall isCapt. Spurgeon '
Capt. Spurgeon '
Téa Leoni isJenny Lerner
Jenny Lerner
Elijah Wood isLeo Biederman
Leo Biederman
Vanessa Redgrave isRobin Lerner
Robin Lerner
Morgan Freeman isPresident Tom Beck
President Tom Beck
Maximilian Schell isJason Lerner
Jason Lerner
Leelee Sobieski isSarah Hotchner
Sarah Hotchner
James Cromwell isAlan Rittenhouse
Alan Rittenhouse
Jon Favreau isGus Partenza
Gus Partenza
Laura Innes isBeth Stanley
Beth Stanley

Permbledhje

Një asteroid me madhësi sa mali Mont Everest i është drejtuar Tokës , e gjith Bota mobilizohet dhe qeverit e ndryshme të Botës fillojn të ja japin lajmin popullit të tyre , shpresa e vetme e shpëtimit të Tokës është bombardimi i Asteroidit me bomba bërthamore duke ja ndryshuar kahjen , por si duket misioni nuk ishte ne anën e tyre pasi pasi që disa copëza të shkëputura nga Asteroidi përsëri e marrin rrugën drejt Tokës , me fuqi sa për të zhdukur gjith Ameriken..

Titulli origjinalDeep Impact
Vlerësimi IMDb6.1 139,366 votes
Vlerësimi TMDb5.8 705 votes