Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Share (2019) HD

Share (2019) HD

Jul. 27, 2019 89 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një gjimnaz shkaktohet një kaos nga një video intime e një nxënëseje, Mendit, në rrethana aspak të favorshme. Tani, Mendi dhe familja e saj duhet të luftojnë për të gjetur fajtorin ndër shokët e saj.

Titulli origjinalShare
Vlerësimi IMDb5.5 votes
Vlerësimi TMDb5.5 20 votes