Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
Sick for Toys (2018) HD

Sick for Toys (2018) HD

Sep. 04, 2018 90 Min.
Your rating: 0
8.2 5 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Director

Aktoret

Permbledhje

Roi, një djalë i sjellshëm me të gjithë, pranon një ftesë për darkë nga e bukura Emilia. Me të shkelur në shtëpinë e saj, Roi kupton se Emilia dhe vëllai i saj i çuditshëm nuk janë ashtu siç duken…

Titulli origjinalSick For Toys
Vlerësimi IMDb4.4 votes
Vlerësimi TMDb2 1 votes